KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY Z ZAWODÓW DYNAMICZNYCH STRZELECKICH

LIGA  OBRONY  KRAJU ZACHODNIOPOMORSKA ORGANIZACJA 

WOJEWÓDZKA 

KOMINIKAT  KLASYFIKACYJNY

Z ZAWODÓW  DYNAMICZNYCH STRZELECKICH  

 Organizator: KOŁO MIEJSKIE  LOK BOBOLICE

 Bobolice, dn. 09.10.2016r. 

 

                                                Obsługa sędziowska

 

Kierownik zawodów                                                       Jan Wójcik

 

Sędzia główny zawodów                                               Zdzisław Kurta           4821/1/15

przewodniczący komisji klasyfikacyjnej                     Stanisław Żyła            1968/1/15

sędzia stanowiskowy                                                     Krzysztof Bonczek        3544/III/16

                                                                                            Marcin Narejko         s.kl.III

                                                                                            Jacek Jachimowski    s.kl.III

komisja obliczeniowa                                                    Tomasz Wybraniec    s.kl.III

                                                                                             Marcin Skowron 0733/III/16

                                                                                             Arkadiusz Bałdyga       s.kl.III

                                                                                             Roman Rybiński           s.kl.III

Sekretariat                                                                         Wioletta Peplińśka

Obsługa techniczna                                                          Klaudia Bal

                                                                                              Klaudia Kosińska

                                                                                              Oktawia Rajewska

Zabezpieczenie medyczne                                               Stanisław Żyła

 

 

 

 

 

 

 

 

Protokół nr 1

DYNAMICZNE ZAWODY STRZELECKIE

Konkurencja karabin centralnego zapłonu

 

miejsce           Imię i nazwisko           Klub     wyniki    X 10
1 Robert Szostak LOK Bobolice   98      –
2 Maciej Ostrowski Kaliber Koszalin   97     1
3 Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek   96     1
4 Stanisław Żyła 9LOK Koszalin   95     1
5 Artur Wielachowski Koszalin   95      –
6 Krzysztof Bonczek STS Szczecin   94      –
7 Krzysztof Rab Garda Ostróda   94      1
8 Jędrzej Rab Garda Ostróda   94      1
9 Łukasz Kaczanowski Kaliber Koszalin   93     –
10 Marcin Narejko LOK Bobolice   93     –
11 Marcin Sienkiewicz LOK Bobolice   92     –
12 Tomasz Matlak LOK Białogard   92     –
13 Tomasz Wybraniec LOK Bobolice   91     1
14 Adam Zięba LOK Bobolice   91     1
15 Anna Stańczyk Kaliber Koszalin   90     –
16 Zbigniew Masełek Impuls Szczecinek   89     –
17 Mirosław Kraszewski LOK Białogard   89     –
18 Maksim Lorenz Kaliber Koszalin   88     –
19 Andrzej Siegieda Kaliber Koszalin   88     –
20 Piotr Adamian Połczyn-Zdrój   87     1
21 Jerzy Lorenz Kaliber Koszalin   87     –
22 Andrzej Ostrowski Połczyn-Zdrój   86     –
23 Piotr Adamski LOK Bobolice   85     –
24 Daniel Zięba LOK Bobolice   85     –
25 Piotr Miętek LOK Białogard   84  
26 Wojciech Woźniak LOK Białogard   83  
27 Arkadiusz Kozieł Kaliber Koszalin   81  
28 Grzegorz Złomańczuk Kaliber Koszalin   78  
29 Marcin Noga Kaliber Koszalin   77  
30 Sławomir Żbik Kaliber Koszalin   71  
31 Adam Stańczyk Kaliber Koszalin   64  

 

                                                                                           przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

                                                                                                             Stanisław Żyła

                                                                                                                 s.kl.I   1968/1/15

Protokół nr 2

pistolet dynamiczny CLC 69

miejsce           Imię i nazwisko           Klub     wyniki    Czas Faktor
1. Marcin Sienkiewicz LOK Bobolice     102 25,84 3,95
2. Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek       96 27,03 3,55
3 Krzysztof Rab Garda Ostróda     116 34,27 3,38
4 Krzysztof Bonczek STS Szczecin

 

      70 21,61 3,24
5 Łukasz Kaczanowski KS Koszalin       67 23,32 2,87
6 Robert Szostak LOK Bobolice       24 26,39 2,69
7 Jędrzej Rab Garda Ostróda       94 35,58 2,64
8 Stanisław Żyła 9LOK Koszalin     106 47,61 2,23
9 Mirosław Kraszewski LOK Białogard       90 44,39 2,03
10 Anna Stańczyk Kaliber Koszalin       82 42,63 1,92
11 Maciej Ostrowski Połczyn-Zdrój       97 55,75 1,74
12 Adam Zięba LOK Bobolice       92 53,88 1,71
13 Piotr Adamski LOK Bobolice     112 72,33 1,55
14 Marcin Skowron Połczyn-Zdrój       22 17,38 1,27
15 Andrzej Siegieda Kaliber Koszalin       73 69,58 1,05
16 Jerzy Lorenz Kaliber Koszalin       77 74,12 1,04
17 Marcin Noga Kaliber Koszalin       65 82,38 0,79
18 Artur Wielochowski Koszalin       17 39,06 0,44
19 Piotr Karpiński LOK Bobolice       21 55,06 0,38
20 Marcin Narejko LOK Bobolice         4 22,23 0
21 Daniel Zięba LOK Bobolice         2 30,66 0
22 Tomasz  Wybraniec LOK Bobolice         0 31,28 0
23 Piotr Miętek LOK Białogard         0 33,17 0
24 Wojciech Woźniak LOK Białogard         0 36,84 0
25 Maksym Lorenz Kaliber Koszalin         0 41,51 0
26 Grzegorz Złomańczuk Kaliber Koszalin         0 59,34 0

 

 

         

 

                                                                                                           przewodniczący komisji

                                                                                                           Stanisław Żyła

                                                                                                           s.kl.I  1968/1/15

 

Protokół nr 3

pistolet dynamiczny „Na zakupach” 10 strzałów

 

miejsce           Imię i nazwisko           Klub   wyniki    Czas Faktor
1. Łukasz Kaczanowski KS Koszalin 50 10,20 4,9
2. Marcin Sienkiewicz LOK Bobolice 50 10,31 4,85
3 Piotr Miętek LOK Białogard 50 12,61 3,97
4 Krzysztof Rab Garda Ostróda 48 15,50 3,70
5 Robert Szostak LOK Bobolice 40 14,30 3,08
6 Krzysztof Bonczek STS Szczecin 50 18,15 2,75
7 Marcin Skowron Połczyn-Zdrój 31 10,74 2,88
8 Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek 30 11,03 2,72
9 Maciej Ostrowski Połczyn-Zdrój 40 17,81 2,25
10 Artur Wielochowski Kaliber Koszalin 44 18,68 2,37
11 Stanisław Żyła 9LOK Koszalin 40 17,24 2,32
12 Maksym Lorenz Kaliber Koszalin 40 18,69 2,14
13 Tomasz Wybraniec 9LOK Koszalin 30 13,85 2,02
14 Piotr Adamski LOK Bobolice 50 25,97 1,93
15 Andrzej Siegieda Kaliber Koszalin 29 15,18 1,91
16 Jędrzej Rab Garda Ostróda 44 23,24 1,89
17 Jerzy Lorenz Kaliber Koszalin 30 17,05 1,76
18 Marcin Noga Kaliber Koszalin 46 29,17 1,58
19 Wojciech Woźniak LOK Białogard 30 20,25 1,48
20 Anna Stańczyk Kaliber Koszalin 35 27,71 1,26
21 Piotr Karpiński LOK Bobolice 31 25,73 1,20
22 Grzegorz Złomańczuk Kaliber Koszalin 26 30,06 0,86
23 Mirosław Kraszewski LOK Białogard 25 36,42 0,69
24 Marcin Narejko LOK Bobolice   8 11,97 0,67

 

 

         

 

                                                                                                           przewodniczący komisji

                                                                                                           Stanisław Żyła

                                                                                                           s.kl.I  1968/I/15

Protokół nr 4

pistolet dynamiczny  Heavy metal 10 strzałów

miejsce           Imię i nazwisko           Klub   wyniki    Czas Faktor
1. Łukasz Kaczanowski KS Koszalin 50 8,47 5,9
2. Marcin Skowron Połczyn-Zdrój 50 9,60 5,21
3 Marcin Sienkiewicz LOK Bobolice 50 10,70 4,67
4 Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek 40 9,39 4,26
5 Krzysztof Rab Garda Ostróda 50 15,80 3,16
6 Mirosław Kraszewski LOK Białogard 50 19,62 2,55
7 Marcin Narejko LOK Bobolice 40 15,92 2,51
8 Jerzy Lorenz Kaliber Koszalin 50 24,32 2,06
9 Andrzej Siegieda Kaliber Koszalin 50 25,50 1,96
10 Krzysztof Bonczek STS Szczecin 30 15,62 1,92
11 Anna Stańczyk Kaliber Koszalin 40 21,85 1,83
12 Zbigniew Masełek Impuls Szczecinek 50 28,35 1,76
13 Piotr Adamski LOK Bobolice 50 29,77 1,69
14 Maksym Lorenz Kaliber Koszalin 40 23,82 1,68
15 Stanisław Żyła 9LOK Koszalin 40 23,55 1,63
16 Piotr Miętek LOK Białogard 40 24,57 1,63
17 Robert Szostak LOK Bobolice 50 31,58 1,58
18 Tomasz Wybraniec LOK Bobolice 40 26,45 1,51
19 Wojciech Woźniak LOK Białogard 30 20,90 1,44
20 Maciej Ostrowski Połczyn-Zdrój 40 29,69 1,35
21 Artur Wielochowski Koszalin 50 54,37 0,92
22 Jędrzej Rab Garda Ostróda 40 45,93 0,87
23 Grzegorz Złomańczuk Kaliber Koszalin 30 35,08 0,86
24 Marcin Noga Kaliber Koszalin 30 96,88 0,31
25 Piotr Karpiński LOK Bobolice 50 41,00 0,00

Protokół nr 5

Strzelba gładkolufowa  „Spacer w Bobolicach”

miejsce           Imię i nazwisko           Klub   wyniki    Czas Faktor
1. Mirosław Kraszewski LOK Białogard 45 14,52 3,1
2. Łukasz Kaczanowski KS Koszalin 50 21,87 2,29
3 Anna Stańczyk Kaliber Koszalin 45 24,25 1,86
4 Piotr Miętek LOK Białogard 50 27,26 1,83
5 Krzysztof Rab Garda Ostróda 50 29,28 1,71
6 Jędrzej Rab Garda Ostróda 45 27,31 1,65
7 Krzysztof Bonczek STS Szczecin 45 29,76 1,51
8 Stanisław Żyła 9LOK Koszalin 50 33,53 1,49
9 Ryszard Kuberski Impuls Szczecinek 50 34,66 1,44
10 Tomasz Wybraniec LOK Bobolice 45 32,59 1,38
11 Maciej Ostrowski Połczyn-Zdrój 50 39,21 1,28
12 Wojciech Woźniak LOK Białogard 45 36,20 1,24
13 Artur Wielochowski Koszalin 50 41,18 1,21
14 Marcin Narejko LOK Bobolice 35 30,62 1,14
15 Jerzy Lorenz Kaliber Koszalin 45 50,74 0,89
16 Piotr Adamski LOK Bobolice 45 51,87 0,87
17 Grzegorz Złomańczuk Kaliber Koszalin 45 57,68 0,78
18 Marcin Noga Kaliber Koszalin 50 63,81 0,78
19 Robert Szostak LOK Bobolice 45 58,90 0,76
20 Andrzej Siegieda Kaliber Koszalin 45 72,11 0,62
21 Maksym Lorenz Kaliber Koszalin 15 94,23 0,16

 

 

         

 

                                                                                                          przewodniczący komisji

                                                                                                           Stanisław Żyła

                                                                                                           s.kl.I  1968/I/15

PODSUMOWANIE

DYNAMICZNE ZAWODY STRZELECKIE – LOK BOBOLICE   

Zawody strzeleckie przeprowadzone zostały zgodnie z planem w dniu 09 października 2016r. na obiekcie  Strzelnicy Sportowej w Bobolicach. Konkurencje zostały przeprowadzone zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów.

Protestów nie wniesiono.

Komunikat zawiera pięć protokołów strzeleń, w których zapisano oficjalne wyniki zawodów:

Protokół nr 1 karabin centralnego zapłonu;

Protokół nr 2 pistolet dynamiczny CLC 69;

Protokół nr 3 pistolet dynamiczny „Na zakupach”;

Protokół nr 4  pistolet dynamiczny „Heavy metal”.

Protokół nr 3 strzelba gładkolufowa „Spacer w Bobolicach”

Sędzia główny                                                                        Przew. Komisji Klasyfikacyjnej

Zdzisław Kurta                                                                       Stanisław Żyła

s.kl.I  4821/I/15                                                                     s.kl.I 1968/I/15          

              

                                          Bobolice, dnia 09.10.2016r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *